Wybór nie jest prosty… Pies Saba lepszym parlamentarzystą niż jej właściciel :)

Słonko świeci pszczoły latają noszą pożytek i chcą się roić. Ja kończę badania do przeszczepu jeszcze tylko zgodność tkankowa czyli jedno pobranie krwi i koniec. Badania te, które robiłem żeby posłać do Groningen do Holandii okazały się zrobione niby dobrze, ale nie do końca i wszystkiego nie widać jak ma być. Nie dziwota, że tak się stało, bo jak się coś kurwa robi pierwszy raz i na zasadzie, że jakoś to będzie, to się kończy jak zwykle. U nas w kraju zawsze jest na zasadzie, że jakoś to będzie. I dla tego mamy co mamy, a ci co sprytniejsi bardziej przebojowi już dawno spierdolili lub stoją w kolejce do odprawy na którymś z lotnisk.

dudus i bredzislaw

Dwie debaty za nami. Ani jeden z kandydatów się nie popisał. Bronek darł ryja niczym nawiedzony egzaltowany kaznodzieja i przerywał. Duda chyba zaś nie zrozumiał co to znaczy wyznaczony czas. Obaj byli mało przekonujący i dali się złapać konkurentowi na kłamstwach. To tyle odnośnie pierwszej debaty. Druga była jakby lepsza, a kandydaci jakoś lepiej przygotowani zwłaszcza Duda. Pierwszą jakby wygrał Bronek w drugiej niby Duda był lepszy. Żaden nie powiedział nic ciekawego nowego i obiecującego. „Bul”, „Dupa” razem „Bul Dupy” tak się to oglądało. Ja rozumiem, że wiosna i że nowalijki… ale żeby aż taka mizeria?!

Za w niedzielę najchętniej zostanę w domu. Bo wybór jest między dżumą, a cholerą. Za jednym stoi Jarek drugi to „Prezydent Zgody”- co mu koledzy z PO podsuną, to zgadza się podpisać. Jesienią idę zaś głosować na Kukiza. Dla czego ? Bo lepiej nie będzie to żeby chociaż było śmieszniej i Kukiz nie jest ani PiS, ani PO.

Nasze elity grają z nami w chuja już dobrze ponad dekadę. Nie robią nic poza waleniem nas po kieszeni i ustanawianiem prawa, którego one nie muszą przestrzegać, bo mają znajomków w sądach lub immunitety. Immunitet powinien chronić przed przeciwnikami politycznymi nie przed drogówką lub bankiem, CBA czy wydziałem kryminalnym.

Ponad 10 lat żadnych reform. Mydlenie oczu i licha kosmetyka. W zamian za reformy kradzież OFE, podwyżki podatków i akcyzy na paliwo. Tyle w temacie. Jak wyżej pisałem nasze elity grają z nami w chuja. 24 maja to wybieranie ziomka, który narobi mniej obciachu na salonach i nikogo więcej. Tu moje wskazanie jest na Dudę, bo zwyczajnie jest ładniejszy, młodszy i ma niebrzydką żonę. Prezydent jest od wstążek, ładnego wyglądu, a pierwsza dama fajnie jakby nie straszyła aparycją. Realnej władzy prezydent NIE MA :).

Za to na jesieni zachowajmy się jak nasze elity i zagrajmy z nimi w chuja głosując na kogokolwiek spoza głównego nurtu czyli PO, PIS, PSL, SLD. Jak oni nam, tak my im! Tupolewy się skończyły, ale mamy jeszcze karty wyborcze :).

Pozdrawiam :)

Ps. Jak na nich patrzę to przypomina mi się „Podróż za jeden uśmiech” i Gajowy Marucha ze słuchowiska „Panie Sułku kocham pana”.

Swoją drogą czy nie sądzicie, że poziom naszych elit jest już taki, że pies Saba mogła by być lepszym parlamentarzystą od swojego właściciela. Pomijając zjadanie mebli, ale może to z frustracji, że Lutek taki jest jaki jest?!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>